Gminny Konkurs Pięknego Czytania w Języku Angielskim

Tegoroczny Gminny Konkurs Pięknego Czytania w Języku Angielskim już za nami. Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Niepołomicach a Honorowy patronat objął Roman Ptak – Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice. Laboratorium Aktywności Społecznej Open Space w Biblioteka Publiczna w Niepołomicach im. Tadeusza Biernata, stało się miejscem współzawodnictwa dla uczniów z siedmiu szkół w kategorii klas 4-6 i 7-8. Uczestnicy zaprezentowali oprócz przygotowanego przez siebie tekstu z literatury angielskiej, również teksty przygotowane przez organizatorów. Jury w obradach wyłoniło, wyróżnionych, nagrodzonych i zwycięzców. Pierwsze miejsca zajęli: uczeń z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zakrzowie oraz uczeń ze Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder.

Wszyscy uczestnicy wykazali się dużymi umiejętnościami związanymi z językiem angielskim, wręczone zostały nagrody, dyplomy, upominki, były gromkie zasłużone brawa.

LAS OPEN SPACE dziękuje wszystkim przybyłym. Dziękujemy Organizatorom Konkursu za współpracę, zaangażowanie i uśmiech pomimo wysiłku jaki musieli Państwo włożyć w przygotowania.  A uczniom i Nauczycielom GRATULIJEMY! – życzymy kolejnych sukcesów.