Jesienne naturalne SPA

 

Piękna i zadbana skóra to marzenie większości kobiet. To czy taką posiadamy, to w dużej mierze zasługa właściwej pielęgnacji.  Cera świeża jak owoc? Jak błyszczeć naturalnym blaskiem? Odpowiedzią na te i inne pytania były warsztaty „Jesienne naturalne SPA” które poprowadziła dla Was Anna Pietrusza z Pracowni Dzikich Kosmetyków – pasjonatka i promotorka naturalnej kosmetyki, która swoją osobistą pasję i wiedzę zamienia w misję pokazywania innym jak wiele przyjemności i zadowolenia kryje się w tworzeniu własnych produktów kosmetycznych, naturalnej pielęgnacji i mądrym czerpaniu z otaczającej nas przyrody.

15 października w LAS było naturalnie i zdrowo, jednym słowem ideał . Wykład był wprowadzeniem do warsztatów na których Panie wykonywały samodzielnie musujące kule kąpielowe – pełne doskonałych, odżywczych maseł, rozgrzewających olejków eterycznych i jesiennych barw natury, peeling do ciała – dopasowany indywidualnie wg potrzeb naszej skóry i ulubionych kompozycji zapachowych z wykorzystaniem maseł roślinnych, ziół, owoców i ekstraktów roślinnych oraz sól do kąpieli ciała lub stóp – skomponowana z czterech rodzajów soli, z omówieniem kąpielowych właściwości leczniczych i terapeutycznych soli, ziół i olejków eterycznych. Organizatorem tego wydarzenia była Jadwiga Pitek z Ziołowo.pl.

Już niebawem bo 19 listopada kolejne ciekawe spotkanie z pokazem i degustacją pt.”Oleje tłoczone na zimno i octy domowej roboty oraz ich właściwości terapeutyczne”. Zarezerwujcie sobie czas bo to niepowtarzalna okazja!

Do zobaczenia w Laboratorium Aktywności Społecznej.