„Kobieca strona biznesu” – wieczór autorski z Elżbietą Jachymczak

Zapraszamy na wieczór autorski z Elżbietą Jachymczak z okazji wydania książki.

Elżbieta Jachymczak – dziennikarka ekonomiczna, autorka książki „69 Biznesowych Porad dla Przedsiębiorczych Kobiet”. Pomysłodawczyni i założycielka Akademii Kobiecej Przedsiębiorczości. Wolontariuszka Projektu BAKCYL, czyli Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży. Autorka projektu „Kopalnia zawodów” dla młodzieży. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz licznych studiów i kursów doszkalających. Przedsiębiorczyni i szkoleniowiec z pasją. Pasjonatka nauczania i przekazywania wiedzy. Prywatnie miłośniczka porannej kawy.

#KobietaKrakowa

Jej motto: „Dzielę się wiedzą z tymi, którzy jej potrzebują.” 

O książce:

„69 biznesowych porad dla przedsiębiorczych kobiet” to poradnik dla każdej kobiety. Bycie przedsiębiorczą oznacza zorganizowaną –  w pracy, w domu, w życiu. Książka jest odpowiedzią na społeczny głos kobiet. To one stały się inspiracją do jej napisania. Książka jest zbiorem 14 wywiadów z kobietami sukcesu.

Określona część przychodu ze sprzedaży książki zostanie przekazana na cel charytatywny. Osobą, która będzie odbiorcą tej pomocy społecznej jest Angelika Chrapkiewicz-Gądek. Angelika jest prelegentką, autorka książki „Zdobądź swój szczyt” http://www.TwojSzczyt.pl, https://angisteps.pl/angelika-chrapkiewicz-gadek/. Angelika choruje od trzeciego roku życia na rdzeniowy zanik mięśni SMA. Jej leczenie jest bardzo kosztowne. Dlatego Pani Elżbieta podjęła decyzję o wsparciu tej wyjątkowej i inspirującej kobiety.

Spotkanie odbędzie się 17 marca o godzinie 18:00, serdecznie zapraszamy.
Wstęp wolny

Patroni:

Prezydent Miasta Krakowa

Redakcja Miasto Kobiet

Fundacja Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Warszawski Instytut Bankowości

Bankowy Ośrodek Doskonalenia i Edukacji w Poznaniu

Magazyn Law Bussines Quality

Patronat medialny:

Patronat Medialny objął portal Magiczny Kraków www.krakow.pl