Konkurs „Mój przyjaciel zwierzak”

Konkurs „Mój przyjaciel zwierzak” organizowany jest w ramach wydarzenia projektu „Na Cztery Łapy” i akcji „Nie kupuj. Adoptuj!”. Organizatorem jest Biblioteka Publiczna w Niepołomicach oraz Dominika Sowa (autor projektu). Inicjatywą, nawiązującą do bogatego wachlarza wydarzeń związanych z wernisażem projektu fotograficznego „Na Cztery Łapy” oraz z akcją „Nie kupuj. Adoptuj!” Celem konkursów jest szerzenie idei troski o naszych braci mniejszych, w szczególności psy, koty, oraz inne zwierzęta domowe poprzez włączenie szkół i uczniów z gminy Niepołomice w przygotowanie prac konkursowych o tematyce pro zwierzęcej.

  • Konkurs „Mój przyjaciel zwierzak” jest dedykowany dla dzieci klas 0-3. Tematem przewodnim konkursu „Mój przyjaciel zwierzak” jest pokazanie przez dziecko swojego zwierzęcia, a praca powinna przedstawiać relacje dziecka i zwierzaka. W pracy plastycznej bohater jest dowolny, może to być zarówno, pies, kot, świnka morska, chomik, kucyk czy żółw.

Wśród uczestników konkursu zostanie wyłonionych 10 laureatów w konkursie plastycznym.

Prace należy składać osobiście lub nadsyłać pocztą/przesyłką kurierską od 21.09.2020 r do 16.10.2020 r. na adres: Laboratorium Aktywności Społecznej ul. Bocheńska 26, 32-005 Niepołomice z dopiskiem: „Mój przyjaciel zwierzak”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 24.10.2020 r.

Dla laureatów przewidziane są nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone 24 października 2020 roku w Laboratorium Aktywności Społecznej, w przyziemiach Biblioteki Publicznej w Niepołomicach.

Na zwycięzców konkursu „Mój przyjaciel zwierzak” czekają unikatowe torby sygnowane logotypem projektu „Na Cztery Łapy” oraz książki. Wszystkie szczegóły określa regulamin konkursowy.

Zgłoszenie-do-konkursu-oraz-zgody

Regulamin konkursu – „Mój przyjaciel zwierzak”

Opis konkursu- Mój przyjaciel zwierzak