Projekt „MIĘDZY NAMI POKOLENIAMI”

„Między Nami Pokoleniami” to projekt umożliwiający Seniorom oraz młodzieży szkolnej wspólne spędzenie czasu, czerpanie z doświadczeń, naukę zanikających tradycji oraz wartości poprzez aktywne formy integracji.

IV cykl: 10,17,24 stycznia; 14 lutego
V cykl: 21,28 lutego; 6,13 marca
VI cykl: 20,27 marca; 3,17 kwietniaNowy rok, nowe propozycje na wspólne spędzenie piątkowego wieczoru przez dzieci i seniorów. Już jutro (piątek, 10.01) zapraszamy na cykl zajęć „Łączy pokolenia coś do tworzenia” z robienia naturalnych kosmetyków. Często mówimy, że znowu nas coś uczuliło, może czas stworzyć coś samemu i zadbać o naszą skórę. Będzie to cykl składający się z 4 spotkań. O dwóch kolejnych cyklach zajęć będzie informacja później, ale poniżej przedstawiamy plakat, aby już zarezerwować sobie terminy.Miejsce spotkania LAS, godz. 17:00 – 18:30wstęp wolny, ale obowiązują zapisy, aby móc dla każdego uczestnika przygotować materiały, bo to zajęcia praktyczne.Formularz zapisów dla seniorów:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSckCplUrAt6Thpc_2M0MfgdTx7o9Fn64Ih_MY2bHoH3BVL-mQ/viewformFormularz zapisów dla dzieci:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQ5YeaW9eBa40ZJ4AIUfTg4HM9eR1g8k-U7ASaP8xdZXyPIQ/viewformProjekt realizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Niepołomickiej „MIĘDZY NAMI POKOLENIAMI”, dofinansowany jest ze środków budżetu Województwa Małopolskiego.

Więcej informacji: http://ziemia.niepolomice.pl/
Miejsce: LAS OPEN SPACE, Niepołomice,  ul. Bocheńska 26
Wstęp wolny, obowiązują zapisy
Ilość miejsc ograniczona

Zapraszamy!

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Niepołomickiej, a dofinansowany ze środków budżetu Województwa Małopolskiego.