Wakacje? Naturalnie!

Piątek 19 lipca zakończył tydzień z projektem „Wakacje? Naturalnie!” organizowanym przez aktywnie działające „Ekowarsztaty dla Skrzata, Mamy i Taty”, współfinansowany ze środków programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Dzień po dniu na dzieci czekały nowe wyzwania i przygody!☘️?

Poranek rozpoczynali wyprawą do Puszczy Niepołomickiej, skąd wynieśli mnóstwo nowych wiadomości, a co istotne zwiększyli swoją świadomość ekologiczną. Podczas warsztatów „RękoDzielni” uczestnicy mieli okazję dać „drugie życie” puszce z wykorzystaniem popularnej i efektownej metody decoupage. W kolejnych dniach powstały także piękne zielniki, a „Gniotoglutki” spełniły wszystkie sensoryczne oczekiwania!

Dziękujemy za przybycie i tak liczny udział.

Dzieci biorące udział w projekcie „Wakacje? Naturalnie!” w dniu dzisiejszym miały możliwość malowania prac biorąc udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Fundację Lepsze Niepołomice oraz Laboratorium Aktywności Społecznej.

Wyróżnione prace zostaną opublikowane w darmowym kalendarzu o tematyce ekologicznej, wydawanym przez Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach. Zapraszamy do udziału wszystkie dzieci oraz dostarczenie prac do Laboratorium Aktywności Społecznej.

Szczegóły w linku do wydarzenia.

https://www.facebook.com/events/911994729147811/?ti=cl