„Jak być dobrym i skutecznym rodzicem”

 

7 listopada to również wykład „Jak być dobrym i skutecznym rodzicem” czyli wprowadzenie do pozytywnej dyscypliny. Co jakiś czas powraca temat rodzicielstwa w LAS co nas bardzo cieszy.

Zapowiedź warsztatów na które już dziś zapraszamy , start 7 marzec 2018 r. Czy chcesz trwale poprawić relację z Twoim dzieckiem?
Metoda wychowawcza oparta na szacunku i empatii wspierająca rozwój samodyscypliny, odpowiedzialności i samodzielności u dzieci w każdym wieku. Pozytywna Dyscyplina od 30 lat zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. Obecne warsztaty to pierwsza w historii Niepołomic okazja do zapoznania się z metodą prosto od edukatorki certyfikowanej przez amerykańskie Positive Discipline Association. Twróczynią metody jest dr Jane Nelsen – psycholog, terapeutka rodzin i mama siedmiorga dzieci.
pozytywnadyscyplina.pl

PROWADZĄCA:
Anna Moszko – trenerka umiejętności miękkich, coach (po studiach akredytowanych przez International Coach Federation), prowadzi bloga wszystkoostresie.pl; interesuje się tematyką radzenia sobie ze stresem, trudnymi emocjami i budowania więzi w rodzinie; Certyfikowana Edukatorka Rodziców (akredytacja Positive Discipline Association); szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci
Więcej o mnie i mojej działalności związanej z edukacją Rodziców: https://pozytywnadyscyplina.pl/anna-moszko-edukatorka-z-ni…/