LABORATORIUM AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ OPEN SPACE

LAS Open Space – jak sama nazwa wskazuje – to ogólnodostępna i przyjazna przestrzeń, w której  zapewniamy Ci wsparcie dla rozwoju działalności społecznej i obywatelskiej w Niepołomicach. Zapraszamy stowarzyszenia, fundacje oraz wszystkie inne grupy formalne i nieformalne,  które mają ciekawe pomysły i potrzebują gościnnej przestrzeni oraz pomocy w ich realizacji. 

Jesteśmy miejscem z bogatym zapleczem infrastrukturalnym. Swoimi działaniami wspomagamy i łączymy niepołomickie środowiska organizacji pozarządowych, popieramy zaangażowanie i aktywność mieszkańców oraz promujemy wolontariat.  

Open Space jest otwarty 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20.00. W razie potrzeby udostępniamy przestrzeń również w weekendy. Znajdujemy się w pobliżu ścisłego centrum miasta, w przyziemiu Biblioteki Publicznej przy ul. Bocheńskiej 26.  

Do Waszej dyspozycji oddajemy trzy, doskonale wyposażone, pomieszczenia o łącznej powierzchni 260 m2. Sale można wynająć oddzielnie lub razem, w dowolnej konfiguracji zależnie od  organizatora. Dobra lokalizacja, dogodny dojazd, sieć wi-fi, zaplecze kuchenne, wyposażenie konferencyjne, pomieszczenia ogrzewane podłogowo, wyposażone w przesuwne, dźwiękoszczelne ściany, klimatyzacja. To wszystko sprawia, że LAS to przestrzeń idealnie skrojona dla strefy biznesu. 

Szczegółowe zasady korzystania z Open Space  określa Regulamin Laboratorium Aktywności Społecznej.

las-uklad-sal-na-www-01

Sala L

Sala wejściowa, przejściowa, aneks kuchenny, skrytki dla organizacji i wskazanych podmiotów.

Przeznaczenie – spotkania, dyskusje, warsztaty.

Sala A

Sala środkowa może być zamknięta ścianami przesuwnymi, z osobnym wejściem z korytarza.

Przeznaczenie – szkolenia, warsztaty, prezentacje.

Sala S

Sala w najdalszej części obiektu – najcichsza, może być zamknięta ścianą przesuwną, z osobnym wejściem z korytarza.

Przeznaczenie – konferencje, szkolenia, warsztaty, prezentacje.